GrilImex
Kwiaciarnia
Praktyka weterynaryjna
Calvados

LUTY - Harmonogram odbioru śmieci

Zmieszane - 11,25     Ulegające biodegradacji - 4,18      Segregowane - 21

Co byś zrobił gdybyś był burmistrzem?

Komentarze  

+2 # Gdybym była BurmistrzyniąTeresa 2018-01-03 14:20
Burmistrzem powinna zostać ,,kobieta,, bezstronna bezpartyjna nie ulegająca naciskom zewnętrznym otoczona współpracownikami którzy pomogą w zarządzaniu gospodarką miasta tak żeby można było powiedzieć ,,dobrą robotę wykonaliśmy,, jesteśmy zadowoleni. Czy wy też tak myślicie? Piszcie ludzie piszcie i mówcie nie bójcie się bo i kogo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # PomyślJ23 2018-01-03 14:29
Będąc burmistrzem trzeba mieć świadomość, że spotykać się będzie z sytuacją ciągłego braku zadowolenia i akceptacji ze strony wyborców. Co by burmistrz nie zrobił i tak będzie źle. Psychika w takiej sytuacji "siada". Wokół pełno niezadowolonych. Doradców za to będzie wielu ale jak przyjdzie co do czego to burmistrzowi ich zabraknie. Za to"przydupasów","lizusów"," włazi dupców" wokół będzie pełno. Wręcz mogę użyć stwierdzenia, że jest to funkcja niebezpieczna dla właściwego rozwoju pod kątem kształtowania osobowości psychicznej, czyli właściwości charakteru. Po prostu po pewnym czasie ludzie zaczynają wręcz przeszkadzać. Wyborcy nagle stoją po przeciwnej stronie barykady. Co można w tej sytuacji zrobić? Chyba więcej dystansu do tego co się robi i kim się jest, że użyję wyświechtanego sloganu "burmistrzem się bywa a człowiekiem się jest". Co bym zrobił gdybym był burmistrzem? Byłbym człowiekiem. To bym próbował robiłć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Czego się bać/x 2018-01-03 14:35
Czego się bać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Marchewka i kijJ23 2018-02-15 21:06
Gdybym nim był, właściwie działał bym tak jak obecny burmistrz, powiedzmy z niewielką korektą. Ale nim nie jestem i chyba być nie chcę. Ilu ludzi w środowisku różańskim jest rozsądnych? Na ok. 1500 mieszkańców miasta może 20 osób by się znalazło. Więc rządzić należałoby radykalnie tak jak obecnie czyni polski prezes. Na razie marchewka - kij przyjdzie już niedługo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież