Aktualny numer

Książka o Różanie

 ZNACZKI TURYSTYCZNE

Nr 911 i 912

WMA 79-89

quest

Regulamin komentarzy

Zasady komentowania postów i artykułów na stronach Świerszcza Różańskiego.

 • Zasada pierwsza
  Admin ma zawsze rację. Musisz przyjąć to, jako coś nienaruszalnego, chociaż wcale nie oznacza to, że Admin nie jest reformowalny. Jest otwarty na wszystkie mądre i dobre podpowiedzi i sugestie.
 • Zasada druga
  Jak jej nie ma - patrz punkt pierwszy. To tak dla ugruntowania wiedzy. I dla wyjaśnienia tego, dlaczego nie chce ustąpić w jakiejś sprawie.
 • Zasada trzecia
  Zaprezentowane zasady są ustalone dla zachowania odrębności i odmienności tego portalu od wszystkich pozostałych. Dlatego proszę nie używać w swoich sugestiach zwrotów: na innych portalach można tak pisać. Admin zawsze odpowie: proszę, więc pisać na innych forach.
 • Zasada czwarta
  Wypowiadaj się na temat. George Eliot powiedział: "Niech będzie błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się od ubrania tego faktu w słowa". Posty niewnoszące niczego nowego do dyskusji oraz posty nie na temat będą kasowane albo przenoszone do innych tematów. Na tym portalu obowiązuje zasada wypowiedzi zwięzłej i na temat.
 • Zasada piąta
  Nie obrażaj innych! Używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe i niecenzuralne, obrażanie uczuć, osób i poglądów jest niedozwolone. Osoby nieprzestrzegające tych zasad będą blokowane, a ich posty kasowane.
 • Zasada szósta
  Nie podszywaj się pod innych! Używanie cudzych fotografii oraz emblematów nie jest dozwolone. Jeżeli wstydzisz się swojego oblicza lub z jakichkolwiek powodów chcesz pozostać anonimowy(a), to użyj własnej (utworzonej przez siebie) grafiki, ale nie używaj cudzych fotografii lub cudzych grafik.
 • Zasada siódma
  Nie oskarżaj jak nie masz dowodów! Nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń. Jeżeli decydujesz się na postawienie komukolwiek zarzutu, to musisz mieć na to dowody. Jeśli ich nie masz, to nie używaj takich słów, które mogą spowodować skierowanie sprawy na drogę sądową o np. oszczerstwa lub naruszenie dóbr osobistych. Pamiętaj, że anonimowość jest pozorna i Twoje dane zostaną przekazane odpowiednim organom w celu przeprowadzenia postępowania sądowego.
 • Zasada ósma
  Właścicielem tego portalu jest Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie. Admin ustala zasady i sprawuje kontrolę nad przestrzeganiem zasad przez użytkowników. Jak komuś nie odpowiada osoba Admina, to niech po prostu nie zagląda na to forum - tak jak ja - nie zaglądam na inne.
 • Zasada dziewiąta
  Tutaj obowiązuje Netykieta i obowiązują jej zasady. Kto ich nie zna, niech szybko odwiedzi strony Wikipedii: Netykieta - Zachowania sprzeczne z netykietą będą skutkowały usunięciem komentarzy.

Pogoda w Różanie

Monitoring jakości powietrza na terenie Gminy Różan

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych